Hurtownia róża – oferta bielizny damskiej również w wersji XXL

obrazek-3-62

Bielizna damska, która jest idealnie skrojona podkreśla piękne kształty każdej kobiety, niezależnie od rozmiaru jaki nosi. W końcu każda kobieta chce się czuć piękna i ponętna dla swojego partnera i czuć się dobrze we własnym ciele. W tym bardzo pomaga seksowna bielizna damska.

Bielizna damska seksowna – doskonałe gorsety, które wyszczuplą talię i uwydatnią biust

Wśród seksownej bielizny damskiej prym wiodą gorsety lub bralety, które doskonale zbierają i podnoszą biust. Od razu można się poczuć jakby się miało kilka kilogramów mniej, gdyż podniesiony biust od razu zmniejsza optycznie brzuch. Jeśli dochodzi do tego gorset to sylwetka staje się jeszcze ładniej ukształtowana. Do niego można dobrać wykrojone figi. Najlepiej oczywiście, jeśli seksowna bielizna damska dobrana jest do kompletu. Tworzy to spójną całość i sprawia, że prezentuje się spektakularnie. Gorsetowa bielizna doskonale sprawdza się pod sukienki niwelując efekt wystających boczków i wydatnego brzucha. Dzięki temu nawet mając nieco większy rozmiar nie trzeba rezygnować z sukienek wykonanych z lejących satynowych czy jedwabnych materiałów, które zwykle podkreślają wszystkie mankamenty sylwetki.

Bielizna damska seksowna – miękkie biustonosze utrzymają duży biust

Posiadaczki wydatnego biustu mogą zdecydować się na miękkie biustonosze, które doskonale podtrzymują biust i nie deformują go. Odpowiednio skrojony biustonosz podkreśla i podnosi lekko biust, który utrzymywany jest na stabilnych i szerokich ramiączkach. Hurtownia róża oferuje biustonosze miękkie, które doskonale można dopasować do dużego rozmiaru biustu, zarówno dużej miski, jak i szerokiego obwodu. Ramiączka nie wpijają się w skórę i są bardzo wygodne. Biustonosze mogą być wyposażone w elastyczne druty, które nie deformują się pod wpływem noszenia. Hurtownia róża oferuje również dopasowane do biustonoszy figi i stringi, które tworzą świetne komplety.

Seksowna bielizna damska – komplety

Komplety seksownej bielizny damskiej to doskonały pomysł na prezent na rocznicę ślubu czy związku. Z pewnością może wprowadzić do wzajemnych relacji więcej pikanterii i urozmaicić życiem intymne. Doskonałej jakości bielizna wykonana jest z oddychającego materiału, który nie powoduje odparzeń na skórze. Z kolei figi czy stringi koronkowe, a także satynowe posiadają bawełniane wkładki, a także jony srebra w swoim składzie, które pochłaniają bakterie. Bielizna damska w wersji XXL może być tak samo seksowna, jak ta przeznaczona dla mniejszych rozmiarów. Dzięki niej można poczuć się naprawdę wyjątkowo.