Skip to content Skip to footer

Gotowe domy szkieletowe

W dzisiejszych czasach ludzie często podążają za modą i lubią nowoczesne technologie. Jeśli da się to połączyć jest to dodatkowy plus dla danego produktu. Domy z paczki są nie tylko nowoczesne, ale też coraz częściej wybierane przez klientów na całym świecie. W czym tkwi ich fenomen?

Gotowe domy szkieletowe

Domy z paczki to budynki stworzone z prefabrykatów, czyli elementów powstających w fabrykach. Na plac budowy przyjeżdżają zapakowane w paczki i gotowe do złożenia. Od rozpoczęcia projektu do końca budowy mija zaledwie kilka miesięcy, co pozwala ograniczyć czas stracony na budowę domu. Złożenia elementów można dokonać nawet samemu, jeśli tylko posiada się czas i chęci do pracy.

Domy prefabrykowane ceny

Ceny domów szkieletowych są bardzo zróżnicowane. Ich wysokość zależy od wyboru projektu, na jaki zdecyduje się klient, powierzchni domu, a także czasu realizacji.

Wady i zalety domów z paczki

Jak każdy produkt domy szkieletowe posiadają wady i zalety. Do pozytywów z pewnością można zaliczyć czas realizacji, cenę, a także energooszczędność takiego budynku oraz niskie koszty eksploatacji. Dość znaczącą wadą jest fakt, iż należy dokładnie zastanowić się nad wybranym projektem, ponieważ po dokonanym wyborze zaczyna się tworzenie gotowych elementów. Nie ma więc możliwości zmiany w projekcie, gdy elementy dotrą już na budowę.

Wyjątkowość i nowoczesność.

Idea domów z paczki podbiła serca Skandynawów, jednak coraz więcej osób z naszego kraju decyduje się na takie rozwiązanie. Jest to nie tylko szybsza opcja, ale też bardziej przyjazna środowisku, a jak wiemy ochrona środowiska jest teraz ważnym elementem naszego życia. Decydując się na zakup domu z paczki należy zdecydować w jakim stylu ma być nasze mieszkanie. Pod hasłem dom z paczki może bowiem kryć się wiele znaczeń. Może to być domek w stylu kanadyjskim, szkieletowy, bądź dom pasywny. Jeśli nasz wybór padnie na jeden z tych projektów należy znaleźć odpowiednią firmę, która zajmie się dostarczeniem elementów oraz złożeniem konstrukcji. Przy wyborze dobrego wykonawcy musimy kierować się opiniami innych oraz posiadaniem certyfikatów przez daną firmę. Pozwoli nam to uniknąć niepotrzebnych kłopotów i stresu, który mógłby się wiązać z nieprofesjonalną grupą wykonawczą. Domy szkieletowe to połączenie nowoczesności i oszczędności. Może to dobry wybór właśnie dla Ciebie.

Leave a comment