Skip to content Skip to footer

O serwisie

Serwis Zbuduj Dom powstał w odpowiedzi na ogólny brak wiedzy w temacie budownictwa. Oczywiście wiedza ta jest dostępna zarówno w internecie jak i literaturze i czasopismach branżowych – skierowana jest jednak do specjalistów, czyli firm budowlanych, inżynierów i budowniczych, którym zarówno branżowe nazewnictwo  jak i stopień skomplikowania treści nie sprawią problemu.

Co ma więc zrobić przeciętny, nieznający się na budownictwie indywidualny inwestor? Może zdać się na wiedzę i doświadczenie wynajętej do budowy domu firmy, niemniej realia pokazują, że im mniej wiemy tym częściej nas oszukują… Dlatego nawet jeśli nie planujesz samodzielnie postawić domu od fundamentów (co jest zresztą całkiem prawdopobne ;), zdobycie choćby podstawowej wiedzy w zakresie prac jakie wykonuje się przy budowie domu, pozwoli Ci uniknąć wielu przykrych niespodzianek. Pęknięta elewacja, źle położona instalacja elektryczna, czy przepłacony koszt wykonania prac to nierzadkie na naszym rynku przypadki…

W Zbuduj Dom podejmujemy szeroką tematykę budownictwa mieszkaniowego – abyś oszczędził swoje pieniądze, czas i zdrowie. Serwis tworzą specjaliści w branży oraz hobbyści, którzy drogą praktyki pozyskali swoją wiedzę. Wiedzę wykładamy prostym językiem – gdyż naszymi odbiorcami mają być nie specjaliści, a laicy – tacy jak Ty! Pamiętaj, że inwestując dziś czas na zdobycie wiedzy, otrzymasz zysk w postaci pięknego domu, takiego jak sobie wymarzysz.

Budowniczowie

Serdecznie zapraszamy do lektury – wzbudź zazdrość sąsiadów, zrealizuj marzenia i…

mieszkaj pięknie!

Informacje techniczne

Szata graficzna witryny zbudowana została w oparciu o szablon HTML pobrany z serwisu Themes Junction.

Prezentowane zdjęcia i ilustracje do artykułów pochodzą z zasobów własnych oraz różnych źródeł  – staramy się źródło oznaczać lub wskazywać autora, natomiast z uwagi na problemy techniczne część grafik nie posiada dokładnie oznaczonych źródeł. Jeśli znalazłeś w naszym serwisie swoją grafikę (lub znasz jej autora) – napisz do nas, a uzupełnimy brakujące dane.

Leave a comment