Skip to content Skip to footer

Jak zapewnić palaczom bezpieczne miejsce do palenia w miejscu publicznym?

palarnieWiele firm może odnieść wiele korzyści z zakupu wiaty dla palących, ponieważ palenie zostało zakazane w wielu miejscach publicznych. Zakaz ten zmusza wielu narzekających klientów i pracowników do wyjścia na zewnątrz, by mogli nacieszyć się papierosem. W ten sposób można przede wszystkim dać palaczom bezpieczne miejsce do palenia, a osobom niepalącym zapewnić izolację od dymu tytoniowego.

Odporne pomieszczenia dla palących

Boki konstrukcji wiaty dla palaczy są zbudowane z odpornych na promieniowanie UV grubych płyt z poliwęglanu. Poliwęglan jest doskonałym materiałem budowlanym, ponieważ jest nietłukący i ognioodporny. Jako przezroczysty plastik, jest kilka razy silniejszy niż zwykły szklany panel. To zdecydowanie materiał, który można wykorzystać jako alternatywę dla szkła. Wiaty dla palących zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zawierały stopki z rozprężnymi śrubami, które są łatwe do zamocowania i bezpieczne. Dach schronienia, ma płaski kształt, ponieważ wystaje z ramy konstrukcyjnej i składa się z przezroczystego poliwęglanu, który jest potrójnie ściankowany. Palarnie zewnętrzne są niezwykle trwałe i wytrzymałe w konstrukcji.

Proste konstrukcyjnie palarnie

Każda wiata dla palących dostarczana jest ze wszystkimi niezbędnymi częściami i można go łatwo zmontować. Elementy tworzące tego typu pomieszczenia dla palących muszą być po prostu ze sobą poskładane. Proce sten zajmuje niewiele czasu i nie sprawia żadnych kłopotów. Palarnie zewnętrze są objęte gwarancją na wypadek niespodziewanych zdarzeń. Wiele restauracji, które kupują takie pomieszczenia dla palących, może znacznie skorzystać z dostępnej usługi dostawy i instalacji. W krótkim czasie restauracja może zwiększyć zadowolenie z działalności i klientów, oferując klientom miejsce do palenia. Jest to proste i łatwe rozwiązanie problemu z zakazem palenia.

Bezpieczne i czyste wiaty dla palących

W wiatach dla palących zastosować można specjalne popielniczki na zewnątrz, aby powstrzymać zaśmiecanie. Badania pokazują, że im bardziej pojemniki na śmieci są przystępne i wygodne dla ludzi, tym bardziej prawdopodobne jest ich użycie. Ten ruch zostanie doceniony przez obsługę konserwacyjną. Jest to bardzo prosty sposób, aby utrzymać swój obiekt w czystości. Dodanie pomieszczeń dla palących do lokalizacji nie jest wielkim problemem. Wiele z tych produktów jest łatwych w montażu. Mogą być dosłownie wzniesione w ciągu jednego dnia, jednak w niektórych przypadkach należy skontaktować się z lokalnym działem budowlanym.

Źródło: https://www.tejbrant.pl/pl/produkty/palarnie/

Leave a comment