Skip to content Skip to footer

Mieszkania w Ożarowie Mazowieckim – dlaczego tam?

W dzisiejszych czasach, wbrew pozorom, coraz więcej osób decyduje się zamieszkać w znacznej odległości od centrum miasta. Takie osoby wciąż chcą mieć blisko do pracy, jednakże nie chciałyby mieć ciągle za oknem wielkomiejskiego zgiełku. Wszystkich, którzy chcieliby mieszkać blisko Warszawy, powinny zatem zainteresować mieszkania w Ożarowie Mazowieckim.

Opis miasta

Ożarów Mazowiecki to niewielkie miasto położone w zachodniej części aglomeracji warszawskiej. Jeśli chodzi o liczbę ludności, to wynosi ona nieco ponad 12 tysięcy mieszkańców. Całe miasto jest podzielone na 6 osiedli. Historia osadnictwa na tych terenach sięga IX w., jednakże Ożarów prawa miejskie otrzymał dopiero w 1967 roku. Urząd Burmistrza sprawuje obecnie Paweł Kanclerz.

Za najbardziej popularny zabytek miasta uznawane jest Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Ponadto, w okolicy znajdziemy takie atrakcje jak Muzeum Pojazdów Konnych w Pilaszkowie, a także Warsaw Flyspot w miejscowości Mory. W samym Ożarowie zlokalizowana jest także strzelnica sportowa.

Mieszkania w Ożarowie Mazowieckim – dlaczego warto?

Zdecydowanie się na zamieszkanie w tym mieście to świetna decyzja. Przede wszystkim, wciąż będziemy mieć całkiem blisko do stolicy. Nawet jeśli nie mamy własnego samochodu, istnieje wiele połączeń, dzięki którym możemy dostać się do centrum Warszawy. Jeździ tutaj linia SKM, kursują autobusy ZTM, a także PKS. Mieszkania ożarów mazowiecki cechuje nowoczesny wygląd nie tylko samego wnętrza, ale także okolicy. Jest tutaj mnóstwo osiedli zbudowanych w nowoczesnym stylu, nie zapominając o przestrzeniach zielonych. Mamy więc możliwość szybkiego dostania się do Warszawy, jednakże pod koniec dnia możemy wrócić do swojego pięknego apartamentu i odpocząć od hałaśliwych ulic. Każdy przecież potrzebuje zaznać chwili relaksu po ciężkim dniu pracy.

Ożarów Mazowiecki znajduje się bliżej centrum Warszawy, niż Piaseczno, które często jest wyborem ludzi pragnących zamieszkać nieopodal stolicy. W Ożarowie mieszka również około 4 razy mniej ludzi, jest to więc spokojniejsze miasto.

Mieszkania Ożarów Mazowiecki to świetna inwestycja na przyszłość. Jeśli chcesz zamieszkać w nowoczesnym apartamencie w spokojnej okolicy, jest to niewątpliwie idealny wybór. Ceny mieszkań również pozytywnie zaskakują, gdyż okazują się dużo niższe, niż w stolicy.

Leave a comment