Skip to content Skip to footer

Podziel się wiedzą!

Redaktorzy serwisu Zbuduj Dom nie chcą zamykać się wyłącznie we własnym gronie. Nie pozjadaliśmy wszystkich rozumów, nie posiedliśmy więc wiedzy absolutnej w zakresie budownictwa.

Jeśli jesteś specjalistą od budownictwa…

Jeśli jesteś specjalistą z branży i chcesz nieodpłatnie opublikować swój artykuł w serwisie – zapraszamy!  Napisz do nas, możesz od razu podrzucić swój artykuł i jeśli uznamy go za wartościowy – na pewno zostanie opublikowany. Tekst zostanie oczywiście podpisany imieniem i nazwiskiem, lub też jeśli wolisz pozostać anonimowym – uszanujemy to.

Jeśli właśnie zbudowałeś dom…

Do redagowania serwisu zapraszamy też właścicieli domów, którzy przeszli trudną ścieżkę od wyboru działki i projektu, po realizację budowy i dziś mają zasób indywidualnych doświadczeń, którymi chcieliby podzielić się z czytelnikami. Być może Twoje doświadczenia pozwolą uniknąć komuś dodatkowych kosztów lub marnotrawienia czasu?

Jeśli znalazłeś błąd…

Jeśli natomiast znajdziesz błąd, lub nie zgadzasz się z myślą zawartą w jednym z opublikowanych artykułów – napisz rzeczowy komentarz. Nie uważamy się za wszechwiedzących – często wytknięcie błędu będzie korzystne i poprawi jakość publikacji. Dziękujemy!


Reklama w serwisie ZbudujDom.net

Firmy zainteresowane publikacją materiałów prasowych lub reklam graficznych w serwisie zapraszamy do zapoznania się informacją w sekcji Reklama. Propozycje publikacji tzw. „materiałów dla prasy”, mających na celu głównie promowanie marki/produktu dostępne jest wyłącznie odpłatnie.

Bezpłatna publikacja w serwisie dotyczy wyłącznie artykułów unikalnych w skali internetu (tj. nie skopiowanych z innych serwisów), których głównym celem nie będzie reklama, ale wartościowe informacje dot. branży budowlanej.

Leave a comment