Skip to content Skip to footer

Jak zaaranżować prysznic w domu?

Prysznic to bardzo dobre rozwiązanie. Coraz więcej osób decyduje się na prysznice prostokątne w swoich łazienkach, rezygnując z tradycyjnego prysznica z brodzikiem lub wanny. Skąd taki wybór? Poniżej garść podpowiedzi i wskazówek dotyczących tego tematu.

Prysznic w łazience

Przeszklone kabiny prysznicowe prostokątne typu walk in to bardzo dobra opcja dla wielu osób. Jest to rozwiązanie estetyczne, wygodne podczas użytkowania, a także łatwe do utrzymania w czystości. Najlepiej pozbyć się brodzików ze swojego domu, a podłogę w łazience przerobić tak, aby uzyskać odpowiedni spad i zamontować prysznic typu walk in. Dla kogo sprawdzi się to rozwiązanie? Po pierwsze dla osób, które preferują szybki prysznic zamiast wanny. W ten sposób oszczędza się wodę. Szybki prysznic to zdecydowanie ekonomiczne rozwiązanie i dobry wybór dla natury. Po drugie prysznic prostokątny walk in będzie świetnym wyborem wtedy, gdy w domu mieszka osoba starsza lub niepełnosprawna, bo do takiej kabiny prysznicowej po prostu łatwiej wejść.

Prysznic prostokątny w mieszkaniach pod wynajem

Nie tylko we własnym domu montuje się prysznic prostokątny typu walk in. Okazuje się, że to również bardzo dobry wybór wtedy, gdy aranżuje się mieszkania pod wynajem. Dlaczego? Ponieważ łatwiej utrzymać wtedy prysznic w czystości. Brodziki wymagają zdecydowanie więcej działań podczas sprzątania. Dla turystów prysznic prostokątny to również lepsza opcja. Pod taki prysznic mogą po prostu swobodnie wejść w swoich gumowych klapkach, chroniąc w ten sposób stopy przed różnego rodzaju drobnoustrojami. Jest to zatem opcja pozytywna pod względem możliwości zachowania higieny.

W jakich łazienkach sprawdzą się Prysznice prostokątne walk in?

Prysznice prostokątne sprawdzą się nawet w niedużych łazienkach. Jeżeli ma się natomiast rozległą łazienkę, można wybrać prysznic i wannę wolnostojącą, która znajdzie swoje miejsce w innej części pomieszczenia. Podsumowując, prysznic prostokątny to opcja idealna w praktycznie każdej łazience.

Leave a comment