Skip to content Skip to footer

Nowoczesna kuchnia w odsłonie retro

Nowoczesność nie zawsze oznacza skrajny minimalizm. Osoby gustujące w ciepłych, nieco sielskich wnętrzach dobrze wiedzą, że możliwe jest połączenie stylu vintage ze współczesnością. Doskonałym przykładem są kuchenki retro do zabudowy, które mają swój niepowtarzalny urok i nowoczesną technologię.

Kuchnia w babcinym wymiarze

Kuchenki retro do zabudowy to majstersztyk międzypokoleniowy. Ich wygląd jest mocno inspirowany latami 20. i 30. ubiegłego wieku, natomiast nie brak w nich współczesnych rozwiązań, które czynią kuchnię w pełni nowoczesną.

Zmyślnie ukryte w zabudowie tworzą jednolitą całość z umeblowaniem i wyposażeniem. Dostępne w kilku kolorach pozwalają na urządzenie kuchni retro z marzeń. Stary krem lub starta miedź są najpopularniejszymi i jednocześnie szalenie urokliwymi propozycjami. Na uwagę zasługuje precyzyjne wykończenie. Misternie wykonane pokrętła i uchwyty piekarników wyraźnie są odzwierciedleniem ciepłej, starej, pałacowej kuchni. W połączeniu z innym sprzętem w stylu retro np. z obłą lodówką czy finezyjnym czajnikiem pozwalają się przenieść do czasów, które uznawane są za królestwo doskonałego smaku i wyrafinowania kulinarnego. Czy można wymarzyć sobie bardziej przytulną i smaczną już w samym swoim wyglądzie kuchnię?

Zaproszenie go biesiadowania i gotowania

Bez najmniejszej wątpliwości kuchenki retro do zabudowy stają się sercem tego wyjątkowego pomieszczenia, w którym spotykają się najbliższe osoby i przyjaciele. Dzięki zaawansowanej technologii każda zabudowana kuchenka retro jest zapowiedzią doskonałej uczty i wprost zaprasza do wspólnego gotowania.

Chociaż każdy zainteresowany zakupem ma swoją wizję kuchenki retro w zabudowie nie należy się obawiać, że wśród propozycji nie znajdzie się tak wymarzona lub inspirowana wspomnieniami z dzieciństwa. Wprost przeciwnie, producenci co rusz proponują nowe modele, w których zmienia się jeden z elementów. Finezyjne ułożenie szyby piekarnika, która może zostać wzbogacona o starodawny motyw – niczym z kredensów vintage stają się dodatkową ozdobą podkreślającą wybrany styl. Podobnie jest z uchwytami drzwi piekarnika, które mogą być proste lub wygięte, gładkie lub wzbogacone w ceramiczne nakładki ze zdobieniami. Słowem – kuchenka retro do zabudowy to propozycja, która trafia w najbardziej wysublimowane gusta.

Kuchenki retro do zabudowy dostępne są w ofercie Lofra.pl.

Leave a comment