Skip to content Skip to footer

Zalety stołów drewnianych rozkładanych

Wiele sklepów reklamuje teraz stoły drewniane rozkładane jako wręcz idealne dla restauracji oraz dla barów. Czy rzeczywiście tak jest i naprawdę warto w nie inwestować? Jakie są zalety takich stołów drewnianych rozkładanych?

1) Rozkładane – największa zaleta

Generalnie zdecydowanie największą zaletą jest właśnie to, że stoły te są rozkładane. Brzmi to dziwnie? Może i tak, jednak fakt, że stół jest rozkładany ma ogromne znaczenie dla restauracji. Wiele niestety robi dość poważny błąd i kupuje wyłącznie stoły bardzo stabilne, których się nie da złożyć. Jaki jest tego efekt?

Otóż kiedy mamy jakieś przyjęcie, na które zapraszamy wiele osób, to nagle okazuje się, że nie tak łatwo dostawić zwykłe stoły. Zaś w przypadku koncertu czy potańcówki, kiedy to chcemy mieć więcej wolnej przestrzeni, okazuje się, że zwykłe stoły wcale nie tak łatwo odsunąć. Zaś stoły drewniane rozkładane sprawdzają się znakomicie w obydwu tych sytuacjach. Warto zatem mieć trochę stołów zwykłych, a trochę – rozkładanych.

2) Stylowe i z klasą

Warto jeszcze dodać, że takie stoły drewniane rozkładane są eleganckie i doskonale pasują na każdą okazję. Co nas bowiem najbardziej odstrasza, kiedy słyszymy o stołach rozkładanych? Otóż boimy się tego, że będą to okropne stoły jak z tanich barów.

Tymczasem drewno zawsze prezentuje się zdecydowanie lepiej. Warto jeszcze dodać, że te stoły rozkładane na pierwszy rzut oka w zasadzie niczym się nie różnią od zwykłych stołów. Wiele sklepów oferuje nawet dokładnie taki sam stół pod względem wyglądu w wersji zwykłej i rozkładanej.

3) Cena i praktyczność

Na koniec warto jeszcze dodać, że cena takich stołów wcale nie jest tak wysoka, jak powszechnie się sądzi. Co więcej nawet – jest w zasadzie czasem niższa, ponieważ nie ma tu konieczności konstruowania wybitnie stabilnej struktury.

Z drugiej jednak strony zdecydowanie te stoły charakteryzują się całkiem dobrą jakością. Może nie są tak wytrzymałe jak zwykłe stoły, niemniej jednak spokojnie będziemy mogli się nimi cieszyć przez kilkanaście lat. Przy tym oczywiście są bardzo praktyczne. Co ciekawe – warto jeszcze dodać, że w zasadzie możemy zarabiać na ich wypożyczaniu różnym innym firmom, co wiele innych restauracji przyjmie nawet entuzjastycznie.

Stoły drewniane rozkładane dostępne są w ofercie demico.pl

Leave a comment