Skip to content Skip to footer

Laser frakcyjny – jakich efektów można się spodziewać?

Skóra na twarzy staje się mniej jędrna, a kontur twarzy coraz słabiej zarysowany? – To naturalne efekty starzenia się skóry, którym jednak możemy przeciwdziałać – jednym ze sposobów są zabiegi medycyny estetycznej, w tym między innymi laser frakcyjny – jakich efektów możemy się spodziewać?

Zabiegi laserem frakcyjnym – na czym polegają?

Innowacyjny laser frakcyjny to urządzenie, które emituje energię świetlną, a jej zadaniem jest dokonać mikrouszkodzeń w komórkach. W wyniku takiego działania w komórkach zaczyna zachodzić intensywna produkcja kolagenu, który odpowiada za stan naszej skóry, w tym jej jędrność i elastyczność. Jako że wraz z wiekiem zmniejsza się produkcja kolagenu w komórkach, to laser frakcyjny w Katowicach jest właśnie skutecznym sposobem na to, aby komórki ponownie pobudzić do intensywnej pracy. Takie rozwiązanie daje widoczne i długotrwałe efekty na naszej skórze.

Czego możemy się spodziewać po zabiegu laserem?

Laser frakcyjny w Katowicach zdecydowanie daje widoczne i długotrwałe efekty – skóra na powrót staje się bardziej napięta, nawilżona, jędrniejsza i bardziej promienista. Jako że poprawia się jej elastyczność, to tym samym również zmarszczki stają się mniej widoczne, a niektóre znikają niemal całkowicie – wszytko to oczywiście zależy od indywidualnych czynników. Niemniej każdy pacjent może liczyć na widocznie odmłodzoną skórę. Ponadto laser zaradzi również takim problemom jak blizny, rozstępy czy niechciane pieprzyki.

Innowacyjne urządzenia i doświadczeni specjaliści

W gabinecie medycyny estetycznej stosuje się do zabiegów nowoczesne i pochodzące od renomowanych producentów urządzenia. Dzięki temu można być pewnym, że zabieg jest całkowicie bezpieczny. Nie mniej istotna jest sama kadra – są to odpowiednio wykwalifikowani specjaliści z długoletnim doświadczeniem, którzy podchodzą do swoich zadań z pasją i pełnym poświęceniem. Na laser frakcyjny w Katowicach mogą więc zgłosić się wszyscy, którzy oczekują skutecznych i widocznych efektów odmłodzenia skóry.

Leave a comment