Skip to content Skip to footer

Segmenty Ożarów Mazowiecki – kompromis pomiędzy domem a mieszkaniem

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie o to, co jest lepsze – dom czy mieszkanie. Oba te rozwiązania mają swoich zwolenników i przeciwników. Nowoczesnym rozwiązaniem tego sporu są segmenty, które łączą w sobie wszystko, co najlepsze w wolnostojących domach i w mieszkaniach. Dlaczego to właśnie one są strzałem w dziesiątkę?

Segmenty ożarów mazowiecki – własny ogród i podjazd

W przypadku segmentów na dużą uwagę zasługuje własne miejsce parkingowe w pobliżu domu. W bloku nie można liczyć na taki luksusu. W segmentach miejsce dla samochodu jest wyznaczone na posesji za ogrodzeniem lub też poza nią, ale w bliskim sąsiedztwie. Dzięki temu nie trzeba daleko chodzić do samochodu i można cały czas mieć go na oku. To bardzo ważne ze względów bezpieczeństwa i równocześnie wyjątkowo wygodne. Pozwala to na łatwiejsze wnoszenie zakupów czy też sadzenie dzieci w fotelikach. Nie musisz się też martwić tym, że ktoś zajmie Twoje miejsce parkingowe.

Segment Ożarów Mazowiecki – sąsiedzi są blisko

Mieszkańcy bloków najczęściej chwalą je za to, że mogą łatwo utrzymywać dobre relacje z sąsiadami. Mieszkają bardzo blisko siebie, więc umówienie się na kawę nie stanowi wielkiego wyzwania. Podobnie jest w segmentach. Są to domy, które są ustawione w szeregu. Każdy z nich ma więc dwóch bezpośrednich sąsiadów, którzy znajdują się tuż za ścianą. To rozwiązanie, które sprzyja nawiązywaniu relacji i utrzymywania tak dobrych kontaktów, jak między sąsiadami w bloku. Wystarczy tylko, że wykażesz się inicjatywą, a na pewno poznasz kogoś, z kim będziesz mógł nawiązać przyjacielskie stosunki i poprosić go o podlanie kwiatów podczas urlopu.

Developer Ożarów Mazowiecki – rozbudowana infrastruktura

Stojące blisko siebie segmenty, to dużo miejsca dla nowych mieszkańców. Oznacza to, że infrastruktura w ich rejonie już jest lub w najbliższym czasie będzie bardzo rozwinięta. Trudno wyobrazić sobie zmianę trasy autobusu, by dojeżdżał do pojedynczych domków. W przypadku licznych segmentów można jednak sobie na to pozwolić. W ich najbliższym sąsiedztwie z pewnością znajdziesz sklepy spożywcze, apteki, szkoły, zakłady fryzjerskie i inne punkty, które ułatwią Ci codzienne życie – dokładnie tak, jak miałoby to miejsce na osiedlu bloków.

Leave a comment