Skip to content Skip to footer

Szafy idealne do biura

Aranżacja przestrzeni biurowej może być szczególnie wymagająca. Pod uwagę należy wziąć nie tylko cenę całego wyposażenia oraz jego funkcjonalność, ale również jak najbardziej optymalne wykorzystanie przestrzeni, aby nie utrudniać niepotrzebnie pracownikom wykonywania ich codziennych obowiązków. W każdym biurze powinna znaleźć się zabudowa, która zdoła pomieścić wszystkie dokumenty, jakie mogą okazać się potrzebne w tej przestrzeni. Oczywiście dochodzą do tego również trudności związane z odpowiednią organizacją poukładanych dokumentów, ponieważ nie mogą się one mieszać.

Elegancja w przystępnej cenie

Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług doświadczonej firmy, która oferuje usługi z zakresu projektowania i wytwarzania mebli na zamówienia. Nowoczesne szafy wnękowe od ASKO z Poznania zostaną stworzone z wysokiej jakości materiałów, a ich estetyka pozwoli nadać całemu wnętrzu biura profesjonalny charakter. Wybór szaf na zamówienie związany jest oczywiście również z ogromną korzyścią w postaci optymalnego wykorzystania biurowej powierzchni.

Usługi doświadczonych projektantów

Firma ASKO prowadzi swoją działalność już od roku 1997. a profesjonalny zespół doskonale rozumie potrzeby klientów, którzy zlecają zaprojektowanie mebli do przestrzeni biurowej. Przemyślane szafy posiadają odpowiedniej wysokości i głębokości półki, które umożliwią sprawną organizację wszystkich druków i dokumentów.

Optymalne wykorzystanie przestrzeni biurowej w połączeniu z możliwością łatwej organizacji pozwolą usprawnić pracę w biurze. Szafy wnękowe od ASKO z Poznania osadzane są w taki sposób, aby widoczne pozostawały jedynie ich fronty.

W zależności od specyfiki danego pomieszczenia oraz od indywidualnych preferencji klienci mogą zdecydować się na odmienne sposoby otwierania szaf. Do wyboru mają oni szafy z drzwiami przesuwnymi, otwieranymi, a także składanymi. Dodatkowo istnieje możliwość połączenia na przykład drzwi przesuwnych i składanych. Estetycznie prezentowały się będą również drzwi podwieszane, które niewyposażone zostały w szynę dolną.

Wytrzymałe i estetyczne materiały

W swoich projektach ASKO wykorzystuje wysokiej jakości materiały, dzięki czemu wykonywane meble mogą służyć przez wiele lat bez wyraźnych uszkodzeń. Szeroki wybór materiałów przekłada się jednak nie tylko na trwałość, ale również na niepowtarzalną estetykę.

Wykonane na zamówienie meble biurowe pozwolą zdecydowanie wyróżnić biuro, tworząc w jego wnętrzu unikalny wystrój. Wykorzystane do tworzenia zabudowy meblowej może zostać między innymi szkło mleczne, a także szkło kolorowe.

Leave a comment